Сет Cruise Fashion

950 ден1.050 ден

Омилениот сет за летово кој се состои од капче и наметка за сите кучиња во морнарски стил. Капчето се прицврстува со ластиче, а наметката лесно се мести со лепенка.

Летово ќе го поминеме во стил сигурно!

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: ,