Силиконско тањирче Bubo зелено

350 ден450 ден

Тањирче соодветно за секоја авантура надвор од Вашиот дом. Лесно се собира и е идеално за транспорт, патување или било која авантура со Вашиот миленик.

Со додадена кука за да го прикачите на ранец или каиш.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , , Ознаки: , , , , ,