Софа Astana црна

9.200 ден

Модерна, мека, уникатна, Astana софата ги има сите потребни карактеристики за задоволување и на најпребирливите кучиња! Изгледа удобно и топло, и верувајте навистина е така. Внатрешниот дел на софата е изработен од мек кадифен материјал кој држи топло во долгите зимски денови. Перничката има две лица, може да е карирана како надворешниот дел на софата, или плишана за зимурливите кутриња.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,