Софа Bergamo

7.400 ден

Софата Bergamo е исто толку удобна колку што изгледа. Мека, пријатна со крненце насекаде и кадифен материјал е меко и пријатно место за одмор на вашето милениче. баш онакво какво тие би посакале. Нaјдобра локација за креветчето е онаму каде што сте Вие, таму кучињата се најсреќни!

Bergamo софата е мека и удобна од сите страни, буквално! Омилена за оние зимурливите или оние кои едноставно ја претпрочитаат удобноста пред се. Од надворешна страна материјалот е префинет и дава чувство на кожа и се вклопува во сечиј дом. Долната перница има две лица, со или без крзно, зависи колку сте го умориле кутрето и тоа едвај да чека да се стутка во креветчето.

 

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , , ,