Софа Bologna- кафеава

11.000 ден

Сакате квалитет, елеганција и изработка од премиум материјал? Hunter секогаш го имаат тоа што го барате Вие за Вашите миленичиња. Оваа софа е од премиум колекцијата, изработена е во Германија и материјалот има чувство како вистинска кожа. Софата Bologna ја носи удобноста на повисоко ниво, со врвната изработка, и рачно е завршена. Дополнително е додаден патент каде може да се извади и да се пере во машина на 30 степени. За разлика од другите софи и кревети, тука перничката е зашиена заедно со креветот и нема шанси да излезе надвор. Со тоа секогаш креветот ќе ја има совршената форма и кучето ќе ја има максималната удобност. Софата има прекрасни линии и идеална мекост насекаде, а логото е рачно шиено со што се добиба целосната слика за перфекција кон која цели Hunter.

Достапно во: црна, светло сива и кафена боја.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , , ,