Софа Boston сива

4,500 ден12,900 ден

Мека и удобна софа за сите оние кои уживаат во класичен и безременски дизајн. Софата BOSTON е цела мека и има малку повисоки краеви за најголема удобност. Внатрешното перниче има две лица и може да биде плишано или пак исто како целата софа. Долниот дел е анти-слип и не се лизга на рамни површини што го прави удобно легло дури и за ноќи кога грми надвор. Надворешниот дел може да се извади со патент и се пере на 30°C.

Внимание: Затвори го патентот при перење.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,