Софа Eiby сиво

4,300 ден8,500 ден

Софата  EIBY за кучиња се вклопува елегантно и стилски во секое ќоше во нашиот дом. Силниот материјал е изработен со новата технологија Easy Clean и благодарение на нано честичките, и најтешките дамки не може да навлезат длабоко и се чистат за секунда со малку вода и благ детергент. Така софата на твојот миленик секогаш ќе биде уредна и чиста за долго време, што Ви заштедува многу време и е од гоема помош за природата секој пат кога заштедуваме на енергија и перење. Сепак постои можност ако сакате да ја исперете, патентот доле се отвара и материјалот може да го исперете во машина 30 °C. Рамките на ова креветче се малку пониски од стандардниот модел на софите на HUNTER такада и најмалите кутриња нема да имаат проблем да си легнат во новото омилено креветче!

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,