Софа Lagom Black

6,150 ден

Креветче од мек плишан материјал кој гарантира слатки соништа за малите бељаџии. Со нордиски дизајн, надворешниот дел е плиш, а додека пак внатрешниот дел е крзнен и удобен.

Перничето има две лица и може да се отстрани. Долниот дел не пропушта вода и има анти-слип додаток за да не се лизга.

Димензии: 65х65х21 см

Категорија: , Ознаки: , , , ,