Софа Lagom Furry Donut Black

4,650 ден

Креветче од мек плишан материјал кој гарантира слатки соништа за малите бељаџии. Со нордиски дизајн, а целата изработка е целосно од мек крзнен материјал како вештачко крзно.

Перничето може да се отстрани. Долниот дел не пропушта вода и има анти-слип додаток за да не се лизга.

Димензии: 50х20 см

Категорија: , Ознаки: , , , , ,