Софа Livingston беж

10,200 ден

Софа за кучиња која може да се вклопи во секој ентериер, колекцијата LIVINGSTON е инспирација со елегантниот и класичен изглед, високо квалитетен материјал и нежни меки бои. Мало и естетско HUNTER лого е шиено кое го декорира креветот на естетски начин. Но, оваа софа не само што е прекрасна, туку е и удобна и комфорна. Внатрешното полнење е меко за лежење, додека високите краеви даваат чувство како во гнездо. За кучето лесно да влезе и излезе, предниот дел е понизок. Платното е пријатно меко и лесно за одржување, може да се пере во машина на 30°C откако ќе се извадат внатрешните перници (секогаш патентот да е затворен)

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , , ,