Софа Livingston беж

2.340 ден

Мали кутриња и мачиња баш ја обожаваат оваа удобна софа поради интересниот изглед. Ако некогаш имаш шанса да ја допреш колку е меко од внатре, одма ќе ти стане јасно зошто им е омилена! Комбинација од елеганција, евергин и врвен квалитет, со издржлив материјал од надворешната страна и мек плиш од внатре. Милениците се чувствуваат ептен удобно, топло и безбедно. Креветчето LIVINGSTON може да се симне или да се направи повисоко на начин со навртување.

По потреба може да се пере во машина на 30 °C.

Димензии: 45 x 45 cm

 

 

Категорија: , , Ознаки: , , , ,