Сув шампон

390 ден 273 ден

Секое маче не сака вода, затоа спрејот е идеално решение да се одржува хигиената на крзното и да се освежи кожата. Со додадени алое вера, камилица и глицерин за свеж и пријатен мирис.

Не е потребно мокрење на крзното, ниту плакнење после спрејот.

200ml