Супер коски со пастрмка & спирулина

270 ден

Дојди и пробај една вкусна авантура со Супер Коските кои се со богат вкус на риба. Овие грицки за дресура се направени без глутен, житарки и додадени шеќери и се со богат вкус кој кучињата го обожаваат! Нови вкусови се секогаш добра идеа за оние кучиња кои сакаат да истражуваат.

* Спирулината е богат извор на калциум, витамин В, железо и магнезиум.

150 gr