Ташна Catamaran

5,500 ден

Ташна cо морнарски дезен за мала раса на кучиња: чивава, јорки териер, бишон, ши-тцу. Изработена од високо квалитетно платно за голема издржливост. “Milk&Pepper” логото е додадено со морнарски дизајн, а за максимална безбедност има и поводник за миленици за да не може миленикот да скокне или излезе од ташната. Со патент на горниот дел.

Димензии: 40x20x27 см

Категорија: , Ознаки: , , ,