Тањирче Blies

980 ден1.250 ден

За оние кои ја обожаваат природата и растенијата, тањирчињата BLIES се мелем за очи за Вас. Со цветен дизајн и мека боја, ќе Ве освои бидејки лесно се вклопува во секој дом и ентериер. Изработено од меламин, што значи дека не може да се изгребе или оштети што го прави навистина лесно за одржување. Со гума на долниот дел за да не се лизга. Нежно, прекрасно и флорал, навистина е прекрасно!

Тачирчето може да се извади и да се пере во машина.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , , ,