Тањирче Cambridge

980 ден1,250 ден

CAMBRIDGE тањирчето е со винтиџ лого и потсетува на класичните тањирчиња кои сме ги гледале на филмовите, нели? Ова тањирче не само што е со впечатлив дизајн, тоа е навистина издржливо дека е изработено од меламин (пластика која не се оштетува). Внатрешното инокс тањирче може да се отстрани и да се пере во машина, а на долниот дел има гума која спречува лизгање на секоја рамна површина.

 

 

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , ,