Тањирче Divar беж

440 ден940 ден

Штосни тањирчиња за Вашето милениче кои се поставени на пластична основа.

Тањирчето е од инокс и може да се извади и се пере во машина. На долниот дел се додадени гумички за да не се лизга.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , ,