Тањирче Divar Duo Dinner

750 ден1,650 ден

Штосни тањирчиња за Вашето милениче кои се поставени на пластична основа.

Тањирчето е од инокс и може да се извади и се пере во машина. На долниот дел се додадени гумички за да не се лизга.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,