Тањирче Kena за долги уши

500 ден600 ден

Длабоко тањирче за раси на кучиња со долги уши. Со гума од страна за да не се лизга, може да се пере во машина.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,