Тањирче Kena со капаче

450 ден650 ден

Длабоки тањирчиња за миленици кои имаат и силиконско капаче. Супер практични за оние кои јадат повеќе оброци, така храната никогаш нема да стои отворена и да прими мириси. Соодветно за чување храна во фрижидер или пак ако се понесе оброк во парк или на патување.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , , ,