Тањирче Namy

470 ден740 ден

Дали сте расположени за малку блинк-блинк? Ова тањирче од нерѓосувачки челик NAMY е ептен гламурозен благодарение на сјајната внатрешност како огледало и невообичаена форма. Ова тањирче не се гребе и е шок-отпорно. Уште подобро е што е ептен лесно за да се исчисти. На долниот дел има гума на цела подлога за да се осигураме дека ќе стои на истото место каде сте го оставиле без да се лизга на ниедна површина. Може да се пере во машина за садови.

 

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , , ,