Тањирче Treuer Freund

735 ден

Шарени и весели тањирчиња за храна и вода, изработени од меламин и со гума за да не се лизга. Внатрешниот дел на тањирчето се вади и се пере во машина.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , , , ,