Тањир од бамбус + инокс Rimboe

550 ден750 ден

Тањирче за миленици изработено од бамбус, високо квалитетен материјал со природни елементи. Плус додадено е иноксно тањирче кое може да го перете во машина. На долниот дел има и анти-слип лепенки за да не се лизга и да има поголем баланс.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , , , ,