Тањир од бамбус Rimboe

440 ден900 ден

Тањирче за миленици изработено од бамбус, високо квалитетен материјал со природни елементи. Тањирчето за  јадење или пиење од природен материјал не дозволува повреда при јадење, не го менува вкусот на јадењето и е одржливо.  Доле со додаден гумен прстен за да не се лизга.

*Препорачливо е рачно перење.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , , , ,