Твистер со пилешко и риба

20 ден

Една насмевка за највкусната грицка која има пилешко и риба, идеална комбинација за сите кучиња од сите возрасти. Направена од само две состојки што значи дека е здрава, и лесно може да ја поделиш на повеќе делчиња како здрава закуска.

Цена на едно парче.

Категорија: Ознаки: , , , ,