Тепих за тоалет за маче Rosie сиво

530 ден

Тепихче кое се става пред тоалетот на мачето за да не се разнесува песокот од тоалетот. Лесно и практично за одржување на чистота низ домот.

Со маче на тепихот.

Димензии: 35×48 cm

 

Категорија: Ознаки: , , , , ,