Затворен тоалет Loki

1.800 ден2.650 ден

Тоалет за мачки со врата, достапен во три бои: темно плава, сива и црна. На горниот дел на тоалетот има филтер за воздух и лопатка.

Лесен за чистење и одржување на хигиена.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,