Топка за грицки Missy TRP

550 ден

Забавни топчиња за кучиња кои може да се наполнат со грицки и низ игра паѓаат од повеќе места. На топчето има три дупчиња во различни форми па затоа е и предизвик на Вашето куче да стигне до омилените грицки.

Направени од нетоксични материјали и издржлива термо-пластична гума. Во три бои.

Димензии: 8цм

Категорија: Ознаки: , ,