Торба Amy

2,900 ден

Практична ташна за миленици која може да ја понесете секаде. Со мрежест дел од страните за да има доволно вентилација и со заоблен изглед за повеќе простор во висина од другите торби. Има две рачки, една за на рака и другата за на рамо, па така е едноставно за транспорт. Со додадени џебови за аксесоари.

Димензии: 45 х 21 х 28 цм

Категорија: , Ознаки: , , ,