Тренинг поводник London црвено

850 ден

Ние ги обожаваме London производите и целата шарена колекција! Тренинг поводникот се подесува на три различни должини кај металните прстени, а мекиот полиестер е пријатен на рака и секако прилично издржлив. Не тежи, не ја губи формата и секако не се кине, а се чисти многу едноставно.

Најголема предност на LONDON колекцијата е спектарот на бои! Светли прекрасни нијанси кои даваат сјај во секојдневните прошетки, а секоја боја е посебна сама по себе. Можеш да си направиш сет или пак ако си авантуриста тогаш Mix&Match па така ќе имаш уникатна комбијација. Опциите ни се секогаш отворени со сите прекрасни бои и материјали.

 

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,