Тренинг ремче Eiby сребрено сива

1.300 ден

Прошетки во секое време, дали е блиску до дома, во парк или во парк за кучиња- не е никаков проблем со овој издржлув материјал од Freestyle колекцијата. Штом го наместите соодветно потоа ќе може да го ставите преку глава и одма сте спремни за излегување. Лесно го подесувате со металниот прстен според соодветната големина. Мекиот нелизгачки материјал е со додадена јачина бидејки внатре има јадро од полиамид и може да поднесе голема тежина.

Овој пат новата колекција на Freestyle се вика EIBY и е во препознатливите бои на оваа колекција: златно жолта, мастилна и србрена сива.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , , ,