Тунел за мачки Leopard

1.700 ден

Штосен тунел за мачиња кои сигурно мачињата ќе ги обожаваат! Со плишан материјал и додадени играчки за поголема забава.

Ако не се користи се пакува и е компатибилен за чување.

Достапно во две големини.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , , , ,