Фонтана за вода Bellagio

3.500 ден

Фонтана за вода за мачиња и кучиња со која во секое време твојот миленик ќе има свежа вода.

Со капацитет од 2l флаширана вода. Ги намалува непријатните мириси кои ги прима стоената вода во тањирчиња кога немате услови да ја менувате почесто, а постојаната циркулација на водата постојано ја збогатува со кислород.

Во пакувањето има филтер со јаглен кој го подобрува квалитетот на водата и пумпа која е нечујна. Фонтаната може да се пере во машина и е лесна за чистење.

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , , ,