Фрлач на топка

490 ден

Пластичен фрлач на топка, со тениско топче.

Топчето може да го фрлите и до 3 метра, што е одлична идеа за тренирање на кучињата.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,