Фустан Countrygirl

1.450 ден

Не може да тргнеме очи од ова прекрасно фустанче! Прекрасно, летно, модерно! Тоа е се што ни треба за да привлечеме внимание каде и да се појавиме со нашето милениче. Па нормално, тексас сукња зарем некогаш излегла од мода?

Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , , ,