Фустан Rocking

2,130 ден 1,491 ден

Се чувствуваш како рок ѕвезда денес? Ние го имаме идеалниот аутфит за тебе денеска!

Сатенски фустан со сукња која нема шанси да не го собереш целото внимание околу тебе.

Со рашно шиени детали, овој фустан е кралица на зимската колекција од Крочи.

 

*Точните достапни големини може да се проверат само во просториите на Луна Пет.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , ,