Фустан Shark

1.180 ден1.290 ден

Летно тексас фустанче со ајкули.

На долниот дел се лепи со неколку лепенки. Изработено од лесен материјал идеален за летните денови.

Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , , ,