Шал Dark Lady

400 ден475 ден

Мек шал од вештачко крзно за кучиња, со прекрасни детали.

Идеални за ладно време, ги штити од ветер и истовремено изгледаат отмено.

Во комбинација со крзнената зимска колекија од Крочи Италија

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , , ,