Шише за вода F2O црвено

560 ден

Аксесоар кој е практичен, лесен и компактен – буквално може да го носите секаде со Вас само треба да го прикачиш и спремни сте за одење! Само со еден потег го отвараш и водата се истура во тањирчето за пиење па е практично и за кучиња со широка муцка.

Свежи бои, мек силикон и пријатен материјал на допир – совршена комбинација на шише кое ќе го носите насекаде!
350ml