Шушкавец за дожд – плав

490 ден

Шушкавец за кучиња кој штити од дожд и ветер. Лесен за облекување и изработен од квалитетен материјал кој не се кине. За дополнителна заштита има ставено постава за поголема удобност и топлина.

*Точните достапни големини може да се проверат само во просториите на Луна Пет.

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , , ,