Шушкавец Milford плаво

1.250 ден2.800 ден

Направете место да помине MILFORD! Ги знаете оние класични шушкавци за дожд за луѓе нели, епа сега ја имаме и истата ама само за милениците наши. Нормално дека потребите на милениците се ставени на прво место кога овој модел е направен. Еластични додатоци кај нозете се ставени за да биде прицврстен на телото до совршенство, ролката кај вратот и појасот на половината со цел да биде идеално на секоја градба на тело. Сето тоа е за максимална заштита но и слобода при движење, а секој дел може да се подеси многу едноставно.

Надворешниот дел е како со гумен материјал и не дозволува водата да се задржи на шушкавецот, а внатре има платно со линии за да биде удобно за носење. Многу лесно е за одржување, само поминете го со влажна крпа или исперете го во машина на 30 °C за да го добие истиот сјај. Дождот сега едвај ќе чекате да се појави да се прошетате со новиот штосен шушкавец.

Како правилно да одбереш големина:

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,