Јагнешко каре со ориз

213 ден425 ден

Супер вкусни кекси за кучиња со омилена комбинација од јагнешко каре и ориз.
Цврстина: средна. За кучиња кои сакаат крцкави закуски за кои малку им треба време да ги изедат.
Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,