Јакна 2 во 1

875 ден2,345 ден

Јакни од Karlie кои се водоотпорни и се идеални за зимско време, со рефлективни ленти и приспособлив дел кај абдоменот. Овој модел  на јакна има два слоја, горниот е водоотпорен со нитни, а долниот дел е волнен за да држи топло. Двата слоја на јакната може да се одвојат и горниот да се носи посебно како мантил за дожд.

Достапно и за раси до 60 кила и во црна боја.

*Точните достапни големини може да се видат само во просториите на  Луна Пет.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,