Јакна Campus Red

3,800 ден5,600 ден

Јакна од зимската колекција на М&P од колекцијата специјално наменета за мала и средна раса и голема раса на кучиња. Јакна од мек удобен сомотски материјал кој не пропушта ветер, вода и одржува температура.  На долниот дел има два реда нитни кои може да се подесат според секоја градба на куче. На вратот има крагња со кожен материјал во светло кафеава боја.

Со додадени нитни кои се со “M&P” лого во сребрена боја.  Со плус нитни во случај ако се изгубат. На грбот има мал патент за отвор за да се протне градник или поводник. Материјалот е високо издржлив и не пропушта вода.

За точната големина во см, имате табела во сликите.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,