Јакна Celeste

5,300 ден5,500 ден

Јакна од зимската колекција на М&P од колекцијата која изгледа навистина елегантна и стилска. Изработена од издржлив сомотски материјал со аксесоар како крилца за впечатлив изглед. Кај вратот е додадено крзнено шалче кое изгледа впечатливо и елегантно па се комплетира целиот изглед.

Со додадени нитни кои се со “M&P” лого во златна боја.  Со плус нитни во случај ако се изгубат. На грбот има мал патент за отвор за да се протне градник или поводник. Материјалот е високо издржлив и не пропушта вода.

За точната големина во см, имате табела во сликите. Соодветна за кучиња и мачиња.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , ,