Јакна Kenan двострана

5,400 ден5,600 ден

Јакна од зимската колекција на М&P од колекцијата која може да се носи со две лица-  едната страна е како со тренди теди јакни кои се навистина неодоливи, или пак класична сива јакна, зависно која Ви се допаѓа повеќе. Изработена од квалитетен материјал кој штити од студ и ветер во секое време и не смета за секојдневните активности. Така секогаш ќе бидете во стил и спремни за шетање.

Со додадени нитни кои се со “M&P” лого во сребрена боја.  Со плус нитни во случај ако се изгубат. На грбот има мал патент за отвор за да се протне градник или поводник. Материјалот е високо издржлив, со аксесоари во camel боја.

За точната големина во см, имате табела во сликите. Соодветна за кучиња и мачиња.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , ,