Јакна Marlon

3,000 ден3,400 ден

Јакна од зимската колекција на М&P од колекцијата специјално наменета за мала и средна раса на кучиња. Материјалот е налик на кожна јакна па затоа е еден од поомилените модели на јакна, надворешниот дел штити од студ и вода, а кај вратот е додадено крзнено шалче за топло и моден аксесоар. Внатре е со мек плиш кој исто така помага да се одржи топлината.

Со додадени нитни кои се со “M&P” лого во сребрена боја.  Со плус нитни во случај ако се изгубат. На грбот има мал патент за отвор за да се протне градник или поводник. Материјалот е високо издржлив и не пропушта вода.

За точната големина во см, имате табела во сликите.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,