Јакна No Limit

1,700 ден 1,190 ден

Јакни од колекцијата No Limit од  Karlie  кои се препознатливи по изработката од тефлон, материјал кој одбива вода, маснотии и тешко се оштетува. Овој модел на јакна има два слоја, горниот е водоотпорен со нитни, а долниот дел е волнен за да држи топло. Двата слоја на јакната може да се одвојат и горниот да се носи посебно како мантил за дожд.

Достапни во црна и црвена боја.

*Точните достапни големини може да се видат само во просториите на  Луна Пет.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,