Јакна Nordik двострана тиркиз/црно

3.700 ден

Јакна од зимската колекција на М&P од колекцијата која може да се носи со две лица- тиркизна или црна боја, зависно која Ви се допаѓа повеќе. Изработена од високо издржлив најлон кој штити од дожд, студенило или ладно, модел кој е лесен и практичен за облекување. Со додаток мала торба во која може да се спакува јакната и да ја носите секаде.

Со додадени нитни кои се со “M&P” лого во сребрена боја.  Со плус нитни во случај ако се изгубат. На грбот има мал патент за отвор за да се протне градник или поводник. Материјалот е високо издржлив и не пропушта вода.

За точната големина во см, имате табела во сликите. Соодветна за кучиња и мачиња.

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , , ,