Јакна Serengeti

3,300 ден

Јакна од зимската колекција на М&P од премиум колекцијата специјално наменета за мала раса на кучиња. Горниот дел е од најлон материјал кој штити од вода, ветер и студенило, а кај вратот има faux крзнено шалче.Со додадени нитни кои се со “M&P” лого во златна боја.  Со плус нитни во случај ако се изгубат. На грбот има мал патент за отвор за да се протне градник или поводник. Материјалот е високо издржлив и не пропушта вода.

За точната големина во см, имате табела во сликите.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,